بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو
برگشت به بلاگ ها

مقایسه DJI Osmo Mobile 6 و DJI Osmo Mobile 5

مقایسه DJI Osmo Mobile 6 و DJI Osmo Mobile 5

DJI Osmo Mobile 6 کاملا جدید اینجاست و درست مانند سایر محصولات DJI همه ما میخواهیم بدانیم در مقایسه با نسل قبلی چه چیزی جدید و بهبود یافته است، بیایید کاوش کنیم و بفهمیم.

.

DJI Osmo Mobile 6 چیست؟

.

DJI OM 6 جدیدترین افزوده شده به سری DJI Osmo Mobile، یک تثبیت کننده گوشی هوشمند جمع و جور و تاشو است که به صورت مغناطیسی به گوشی هوشمند شما متصل می شود تا به شما کمک کند ویدئوهای فوق العاده پایدار بگیرید و ماجراجویی های روزمره خود را خلاقانه به اشتراک بگذارید.

.

DJI Osmo Mobile 6:

.

DJI OM6 تعداد انگشت شماری از ویژگی های جدید هیجان انگیز را به میز ارائه می دهد که واقعا آن را از هر گیمبال سری DJI Osmo Mobile قبل از خود متمایز می کند. بیایید نگاهی بیندازیم و ببینیم چه چیزی جدید است.

.

راه اندازی سریع Osmo Mobile:

.

آیا تا به حال آرزو کرده اید که وسایل شما فورا روشن شود تا لحظه ای از سرگرمی و ماجراجویی خود را از دست ندهید؟ ما هم آنجا بوده ایم به همین دلیل است که ما در مورد راه اندازی سریع یک ویژگی کاملا جدید DJI Osmo Mobile 6 که در ثانیه ای که گیمبال را باز می کنید بسیار هیجان زده هستیم. درست است، دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا Osmo Mobile خود روشن شود، به سادگی باز کنید، وصل کنید و بروید. پس از اتصال، برنامه DJI Mimo نیز به صورت خودکار با گوشی های هوشمند سازگار راه اندازی می شود. پس از استفاده از ویژگی راه اندازی سریع OM6 به زودی تعجب خواهید کرد که چگونه بدون آن زندگی کرده اید.

.

پنل وضعیت Osmo Mobile:

.

مطمئن نیستید در چه حالتی ضبط می کنید؟ پنل وضعیت برای نجات Osmo Mobile 6 اطلاعات مهمی در مورد وضعیت OM6 شما در هر زمان ارائه می دهد، از جمله عمر باتری و حالت عکسبرداری. آماده تغییر حالت عکسبرداری هستید؟ به سادگی دکمه M را فشار دهید تا بین حالت های عملیاتی جابه جا شود.

.

Active Track 5.0:

.

فکر نمیکردید Active Track (ردیابی سوژه) بهتر شود؟ دوباره فکر کن! DJI Osmo Mobile 6 اکنون دارای Active Track 5.0 است که پیشرفته ترین الگوریتم ردیابی سوژه DJI است. Active Track 5.0 برای شناسایی چهره ها و ردیابی سوژه ها در اطراف کادر بهینه شده است، حتی اگر به طور موقت مسدود شده باشند. آنقدر قدرتمند است که حتی بعد از از دست دادن سوژه را شناسایی و دوباره ردیابی می کند. همچنین برای ردیابی حیوانات خانگی شما در حین دویدن در پارک عالی است.

.

تفاوت DJI Osmo Mobile 6 و DJI Osmo Mobile 5:

.

کنترل فیزیکی Osmo Mobile:

.

یکی از تغییراتی که DJI در OM6 ایجاد کرده است، معرفی کنترل های فیزیکی جدید برای آسان تر کردن کارکرد Osmo Mobile در پرواز است. لغزنده زوم اکنون با یک چرخ کنترل جانبی با چرخش 360 درجه جایگزین شده است، این چرخ کنترلی جدید تنظیمات دقیق زوم و فوکوس را در حین عکاسی برای شما آسان تر می کند.

.

بهره وری عملیاتی Osmo Mobile:

.

با معرفی ویژگی جدید راه اندازی سریع OM6، نسبت لحظه ها اکنون آسان تر از همیشه شده است و منجر به راندمان عملیاتی بیشتر می شود. راه اندازی سریع OM6 را در لحظه باز شدن نیرو می دهد، در حالی که DJI OM5 باید قبل از شروع به ایجاد، با فشار دادن و نگه داشتن دکمه پاور به صورت دستی روشن شود.

.

رنگ ها Osmo Mobile:

.

یکی از تغییرات بزرگی که بیشتر از عملکرد روی فرم تاثیر می گذارد، معرفی رنگ جدید Slate Grey برای DJI Osmo Mobile 6 است، DJI OM5 در دو رنگ مختلف تولید شده: خاکستری آتن و سفید غروب آفتاب، در حالی که Osmo Mobile 6 فقط در رنگ خاکستری Slate موجود است. این رنگ جدید که به مدل های قدیمی تر DJI Osmo Mobile پاسخ می دهد، براق است و به گونه ای طراحی شده است که با بقیه جعبه ابزار خلاقانه شما مطابقت داشته باشد.

.

وزن Osmo Mobile:

.

با اضافه شدن اجزای فیزیکی جدید در Osmo Mobile 6، وزن آن به ترتیب 309 و 292 گرم از گیمبال Osmo Mobile 5 بیشتر است.

.

تثبیت کننده Osmo Mobile:

.

هر دو DJI OM6 و DJI OM5 دارای ویژگی هایی هستند، اما در هسته آنها هر دو تثبیت کننده گوشی هوشمند هستند که برای ارائه بهترین تثبیت ممکن هنگام ضبط ویدئو در تلفن هوشمند طراحی شده اند.

.

گوشی های هوشمند سازگار یا Osmo Mobile:

.

همان طور که در سری DJI Osmo Mobile استاندارد است، DJI قصد دارد پشتیبانی و سازگاری را برای هرچه بیشتر گوشی های هوشمند اصلی برای Osmo Mobile 6 اضافه کند. بنابراین، OM6 جدید مانند DJI OM4 از گوشی های هوشمند با وزن 170 تا 290 گرم پشتیبانی می کند. این بدان معناست که اگر دنبال ارتقا از DJI OM5 به Osmo Mobile 6 هستید، میتوانید مطمئن باشید که تلفن هوشمند شما همچنان با OM6 سازگار است.

.

میله اکستنشن داخلی Osmo Mobile:

.

کاربران کاملا از معرفی میله داخلی که با Osmo Mobile 5 معرفی شده بود را دوست داشتند و دقیقا به همین دلیل است که دوباره به DJI OM6 جدید بازگشته است. تا 215 میلی متر فاصله افزایش یافته، میله اکستنشن مانند یک چوب سلفی عمل می کند و به شما امکان می دهد عکس هایی را از بالا، پایین و از همه جا در این بین ثبت کنید.

.

ویژگی های خلاقانه Osmo Mobile:

.

حالت های عکاسی هوشمند، ایجاد محتوای جذاب با گیمبال Osmo Mobile را آسان می کند و آنها با DJI OM6 جدید بازگشته اندو تمام حالت های عکاسی خلاقانه ای که از DJI OM5 می شناسید و دوست دارید، از جمله Dynamic Zoom و Timelapse و موارد دیگر همگی در DJI OM6 برای تقویت خلاقیت شما موجود هستند.

نظرات
نوشتن نظر بستن فرم نظر